Noclehy v Rezidenci Pod Ochorowiczowkou ve Wisle – dobrý standard za dobrou cenu!

dots

miniaturka Rezidence Pod Ochorowiczowkou je momentálně jeden z nejnovějších ubytovacích objektů v městečku Wisla, generální rekonstrukce byla ukončena v roce 2014. Nachází se na úbočí „Čtvrtí”, nedaleko od centra města – pouhých 1800 m od náměstí, ale ale také v poklidném prostředí - 150 m od hlavní cesty. Toto místo je ideální pro osoby, které hledají ticho a klid, stejně jako pro osoby upřednostňující ruch hlavní kolonády. Rezidence Pod Ochorowiczovkou se nachází 2500 m od Aquaparku Tropicana v Hotelu Golebiewski. Naše Rezidence byla založena, abychom Vám mohli nabídnout noclehy překrásném koutku přírody, ve vysokém standardu, ale také za atraktivní cenu. Více…

Pokoje nejsou pouze místem pobytu, ale její nejdůležitější částí!

dots

miniaturka Rezidence Pod Ochorowiczowkou momentálně nabízí 13 přítulných dvoulůžkových pokojů, na které jsme opravdu pyšní. Zanedlouho plánujeme sprovoznit i další pokoje. Každý z pokojů je zařízen elegantně a přítulně v moderním stylu. Naše pokoje jsou vybaveny dvěmi pohodlnými postelemi, které se dají spojit na jednu manželskou postel. Dodatečně má každý pokoj objemnou skříň se zrcadlem, pohodlné židle, noční stolky s lampičkami a velký televizor LCD 32’.. Více…

///Speciální nabídky

///Partnerzy

Objekt je zapsán do evidence objektů provozujících hotelové služby vedené starostou Města Wisly pod č. 069
© 2013/2014 podochorowiczowka.pl / Projekt a vytvoření stran creativity-design

Rezidence Wisla, nejaktraktivnější ubytování ce Wisle, školení Wisla, odpočinek v Beskydech, Beskydská 5 - Wisla, Ustron, Szczyrk, Brenna, Istebna.
levné noclehy Wisla, pokoje ve Wisle, dovolená v horách, prázdniny ve Wisle, silvestr Wisla, prodloužený víkend Wisla, valentýn ve Wisle.
Wisla ubytování v centru, Wisla hostinské pokoje, Wisla ubytování v soukromí, Wisla vila, Wisla pension, Wisla apartmány, Wisla Hotel, Wisla nocleh, volná ubytovací místa Wisla.