Pokoje nejsou pouze místem pobytu, ale její nejdůležitější částí!

dots

Rezidence Pod Ochorowiczowkou momentálně nabízí 13 přítulných dvoulůžkových pokojů, na které jsme opravdu pyšní. Každý z pokojů je zařízen elegantně a přítulně v moderním stylu. Naše pokoje jsou vybaveny dvěmi pohodlnými postelemi, které se dají spojit na jednu manželskou postel. Dodatečně má každý pokoj objemnou skříň se zrcadlem, pohodlné židle, noční stolky s lampičkami a velký televizor LCD 32’. Naše pokoje mají tradiční nebo francouzské balkóny, ze kterých se nabízí pohled na beskydské hory a údolí. Pokojové koupelny jsou velmi elegantní a jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a ručníky na přání. Na každém patře se nachází kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou, varnou konvicí a kuchyňskými potřebami. Na terénu celého objektu je dostupná bezplatná internetová síť Wi-Fi. Uvnitř objektu není povoleno kouření, aby se zde příjemně cítili všichni hosté. Komfortní vybavení, čistota a útulnost našich interiérů zaručují příjemně strávený pobyt u nás.

dots

Více fotografií najdete v naší galerii - klikněte zdeObjekt je zapsán do evidence objektů provozujících hotelové služby vedené starostou Města Wisly pod č. 069
© 2013/2014 podochorowiczowka.pl / Projekt a vytvoření stran creativity-design

Rezidence Wisla, nejaktraktivnější ubytování ce Wisle, školení Wisla, odpočinek v Beskydech, Beskydská 5 - Wisla, Ustron, Szczyrk, Brenna, Istebna.
levné noclehy Wisla, pokoje ve Wisle, dovolená v horách, prázdniny ve Wisle, silvestr Wisla, prodloužený víkend Wisla, valentýn ve Wisle.
Wisla ubytování v centru, Wisla hostinské pokoje, Wisla ubytování v soukromí, Wisla vila, Wisla pension, Wisla apartmány, Wisla Hotel, Wisla nocleh, volná ubytovací místa Wisla.