Noclehy v Rezidenci Pod Ochorowiczowkou ve Wisle – dobrý standard za dobrou cenu!

dots

Rezidence Pod Ochorowiczowkou je momentálně jeden z nejnovějších ubytovacích objektů v městečku Wisla, generální rekonstrukce byla ukončena v roce 2014. Nachází se na úbočí „Čtvrtí”, nedaleko od centra města – pouhých 1800 m od náměstí, ale ale také v poklidném prostředí - 150 m od hlavní cesty. Toto místo je ideální pro osoby, které hledají ticho a klid, stejně jako pro osoby upřednostňující ruch hlavní kolonády. Naše Rezidence byla založena, abychom Vám mohli nabídnout noclehy překrásném koutku přírody, ve vysokém standardu, ale také za atraktivní cenu. Za svůj originální název „Pod Ochorowiczowkou” vděčí výjmečnému člověku – Dr. Julianu Ochorowiczi, který přímo zde, v sousedství, pracoval a přijímal vzácné hosty, jako byli Bolesław Prus, Maria Konopnicka, Władysław Reymont nebo Maria Skłodowska-Curie s mužem Piotrem. Protože jsme chtěli uctít památku této vzácné osobnosti, rozhodli jsme se pojmenovat naši rezinci po něm. Doufáme, že tento název se Vám bude připomínat s mile stráveným volným časem, komfortem, pohodlím a především útulnou atmosférou našich interiérů. Rezidence Pod Ochorowiczowkou není klasický hotel, penzion, vila, pokoje k pronájmu nebo soukromý dům, lale vyjímečné místo, do kterého se budete rádi vracet, protože v okolí se nachází mnoho atrakcí nejen ve Wisle, ale také v okolí: Ustroń, Brenna, Szczyrk a Istebna.V nedaleké Istebné, asi 12 km od našeho objektu, je další vodní park "Olza", který se nachází v komplexu Zagron.

Interiéry naší Rezidence jsou zařízeny pohodlně pro Vaši plnou spokojenost. Nabízíme Vám noclehy v pohodlných pokojích s tradičními nebo francouzskými balkóny, ze kterých se nabízí překrásné výhledy na okolní hory a doliny. Rezidence Pod Ochorowiczowkou nabízí 2 lůžkové pokoje s koupelnou a televizorem. Na celém terénu se nachází bezplatné internetové připojení Wi-Fi. Hlavní předností objektu je velký společenský sál, který se ideálně hodí pro uspořádaní malé konference, školení a nebo businessové schůzky. Pro naše nejmladší hosty jsme připravili herní sál s hračkami, křídami, omalovánkami a dětskými programy v televizi. Každé patro je vybaveno kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, vařící konvicí a potřebným kuchyňským náčiním. Přímo před objektem se nacházejí bezplatná parkovací místa.

Pokud jste se rozhodli využít toho všeho, co Vám Rezidence Pod Ochorowiczowkou nabízí, srdečně Vás zveme k návštěvě po celý rok.

Patrycja i Wojtek RozkosznyObjekt je zapsán do evidence objektů provozujících hotelové služby vedené starostou Města Wisly pod č. 069
© 2013/2014 podochorowiczowka.pl / Projekt a vytvoření stran creativity-design

Rezidence Wisla, nejaktraktivnější ubytování ce Wisle, školení Wisla, odpočinek v Beskydech, Beskydská 5 - Wisla, Ustron, Szczyrk, Brenna, Istebna.
levné noclehy Wisla, pokoje ve Wisle, dovolená v horách, prázdniny ve Wisle, silvestr Wisla, prodloužený víkend Wisla, valentýn ve Wisle.
Wisla ubytování v centru, Wisla hostinské pokoje, Wisla ubytování v soukromí, Wisla vila, Wisla pension, Wisla apartmány, Wisla Hotel, Wisla nocleh, volná ubytovací místa Wisla.